1913 Ulrich B. J. Cső-árjegyzék.1913. jan. 1. Mindennemü csövek ár- és mérettáblázata. Bp.,1913,Kührner Vilmos-ny., 271+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.