30427.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
1946. "Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozata" aranyozott bronz kitüntetés nem saját mellszalagon, nem saját, sérült tokban T:AU / Hungary 1946. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Bronze Grade" bronze decoration on not own ribbon, in not original, damaged case C:AU NMK 493.