Ungarische und Ausländische Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 79

Csehszlovákia 1935. Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban. Szign.: O. Spaniel (29,83g/0.987/42mm) T:AU patina Czechoslovakia 1935. 85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk Ag commemorative medallion, hallmark on the edge, in case. Sign.: O. Spaniel (29,83g/0.987/42mm) C:AU patina
30243.

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Ag emlékérem, peremén jelzett, dísztokban. Szign.: O. Spaniel (29,83g/0.987/42mm) T:AU patina Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Ag commemorative medallion, hallmark on the edge, in case. Sign.: O. Spaniel (29,83g/0.987/42mm) C:AU patina

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Finnország / Helsinki 1951. XV. Olimpia / Helsinki 1952 kétoldalas bronz részvételi emlékérem. Szign.: Kauko Räsänen (53mm) T:1-,2 patina, szennyeződés / Finland / Helsinki 1951. XV Olympic Games / Helsinki 1952 two-sided bronze participation medal. Sign.: Kauko Räsänen (53mm) C:AU,XF patina, contamination
30244.

Finnország / Helsinki 1951. "XV. Olimpia / Helsinki 1952" kétoldalas bronz részvételi emlékérem. Szign.: Kauko Räsänen (53mm) T:1-,2 patina, szennyeződés / Finland / Helsinki 1951. "XV Olympic Games / Helsinki 1952" two-sided bronze participation medal. Sign.: Kauko Räsänen (53mm) C:AU,XF patina, contamination

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Nagy-Britannia 1929. International Jamboree - Visit to Oldham - Aug. 1929 egyoldalas, aranyozott, részben zománcozott emlékérem szalagon, hátlapon SWA&LOW OLDHAM gyártói jelzéssel T:1-
30245.

Nagy-Britannia 1929. "International Jamboree - Visit to Oldham - Aug. 1929" egyoldalas, aranyozott, részben zománcozott emlékérem szalagon, hátlapon "SWA&LOW OLDHAM" gyártói jelzéssel T:1-

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Német Államok 1817. Luther Márton / A reformáció 300 éves évfordulója szétcsavarható Sn emlékérem, benne 6db kivehető papírlap Luther életéből vett jelenetekkel, tokban. Szign.: Johann Thomas Stettner (45mm) T:XF / German States 1817. Martin Luther / Tercentenary of the Reformation screwable Sn commemorative medallion containing 6 double-sided roundels with scenes from Luthers life, in case. D:MARTIN LUTHER GEB: D:10.NOV:1483 / UND GOTT SPRACH ES WERDE LICHT UND ES WARD LICHT - D:III.IUBELIAHR - D:31OCT:1817. Sign.: Johann Thomas Stettner (45mm) C:XF
30246.

Német Államok 1817. "Luther Márton / A reformáció 300 éves évfordulója" szétcsavarható Sn emlékérem, benne 6db kivehető papírlap Luther életéből vett jelenetekkel, tokban. Szign.: Johann Thomas Stettner (45mm) T:XF / German States 1817. "Martin Luther / Tercentenary of the Reformation" screwable Sn commemorative medallion containing 6 double-sided roundels with scenes from Luther's life, in case. "D:MARTIN LUTHER GEB: D:10.NOV:1483 / UND GOTT SPRACH ES WERDE LICHT UND ES WARD LICHT - D:III.IUBELIAHR - D:31OCT:1817". Sign.: Johann Thomas Stettner (45mm) C:XF

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Olaszország ~1910. III. Viktor Emánuel / Az 1908-as messinai földrengés emlékére jelzetlen Ag medál (2,35g/18mm) T:AU / Italy ~1910. Vittorio Emanuele III / Commemorating the earthquake of Messina in 1908 Ag commemorative medallion without hallmark. VITTORIO EMANUELLE III RE DITAIA / MEDAGLIA COMMEMORATIVA - TERREMOTO CALABRO-SICULO - 28 DICEMBRE 1908 (2,35g/18mm) C:AU
30247.

Olaszország ~1910. "III. Viktor Emánuel / Az 1908-as messinai földrengés emlékére" jelzetlen Ag medál (2,35g/18mm) T:AU / Italy ~1910. "Vittorio Emanuele III / Commemorating the earthquake of Messina in 1908" Ag commemorative medallion without hallmark. "VITTORIO EMANUELLE III RE D'ITAIA / MEDAGLIA COMMEMORATIVA - TERREMOTO CALABRO-SICULO - 28 DICEMBRE 1908" (2,35g/18mm) C:AU

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Olaszország / Amerigo Tot (Tóth Imre) (1909-1984) 1974. PAVLVS VI PONT MAX ANNO XII kétoldalas, jelzett Ag emlékérem VI. Pál pontifikátusának tizenkettedik évéből, eredeti dísztokban (40,08g/0.800/49x36mm) T:AU / Italy 1974. PAVLVS VI PONT MAX ANNO XII double-sided hallmarked Ag commemorative medallion in the 12th year of Paul VIs pontificate in original display case (40,08g/0.800/49x36mm) C:AU
30248.

Olaszország / Amerigo Tot (Tóth Imre) (1909-1984) 1974. "PAVLVS VI PONT MAX ANNO XII" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem VI. Pál pontifikátusának tizenkettedik évéből, eredeti dísztokban (40,08g/0.800/49x36mm) T:AU / Italy 1974. "PAVLVS VI PONT MAX ANNO XII" double-sided hallmarked Ag commemorative medallion in the 12th year of Paul VI"s pontificate in original display case (40,08g/0.800/49x36mm) C:AU

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Szovjetunió 1980. Moszkvai Olimpia 1980 kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. Olimpic Games Moscow 1980 double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU
30249.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF