60 000 HUF
159,15 EUR, 171,43 USD
Herendi lila Fleurs des Indes (Indiai kosár) mintás, fodros peremén áttört és aranyozott díszítéses tál. Falra akasztható, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 39,5 cm