Jelzés nélkül: Ex libris Kovács Kálmán, klisé, papír, jelzett a klisén. Kovács Kálmán (1883-1951) tanár, tanügyi főtanácsos ex librise, apja, Kovács János (1846-1905) unitárius tanító, kollégiumi igazgató és Walter Crane (1845-1915) angol festő kolozsvári találkozását megörökítő Crane-tollrajz alapján, 11,5×7,5 cm /
Ex bibliotheca Emerici Skublics, XIX.sz. eleje. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. 5x8 cm. Besenyői és velikei Skublics Imre Márton (1771-1830), Zala vármegye főjegyzője, táblabíró ex librise, nemesi címerével.