Klassische Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3043782
11000
42
360000
Classic paintongs and graphics
Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Szarvas a vízben. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent: R H 73.. Hátoldalán düsseldorfi művészellátó A. Chramosta bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben, 25x34 cm / Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Deer in the water. Oil on wood, signed lower right. R H 73. With the stamp of art supplier A. Chramosta Düss...
3112100
11001
42
55000
Neogrády Antal (1861-1942): Hazafelé. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 24x34 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on board, signed, framed 3091427
11002
42
50000
Amerigo Tot (Tóth Imre) (1909-1984): Antik jelenet 1933. Ceruza, papír, jelzett. Régi emlékkönyvbe rajzolva 18x12 cm
3112700
11003
42
50000
Polgáry Géza (1862-1919): Gőzfürdő (Rudas fürdő- Veli Bej fürdő) Olaj, vászon, jelzett 39x33 cm. Vászon dublírozva, Fakeretben. 3107456
11004
42
60000
Schubert Ernő (1903-1960): Kislány portré, 1938. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 66×59,5 cm / Ernő Schubert (1903-1960): Portrait, 1939. Pastell on paper, signed lower right. Framed, 66×59,5 cm 3107444
11005
42
38000
Tull Ödön (1870-1911): Udvaron, 1904. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 13×21,5 cm 3108582
11006
42
46000
Vitéz Darvassy István (1888-1960): Vonuló első világháborús katonák, 1917. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 36x49 cm / oil on board, signed, framed. 3099918
11007
42
44000
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovak. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 14,5×21 cm / Watercolour on paper, signed. Framed.
3109044
11008
42
100000
Ismeretlen festő: Hölgy fehér ruhában. Olaj, karton. XX. sz. eleje. Jelzés nélkül. Bal alsó sarkában kissé sérült. 40x50,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3058967
11009
42
120000
3058933
11010
42
80000
Máthé Ilona (a nagybányai Szépművészeti Iskolában tanult 1936-ban): Csendélet virágokkal és könyvekkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x80 cm / oil on canvas, signed, framed
3118878
11011
42
120000
Husovszky János (1883-1961): Nagybányai házak. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 56,5×50 cm / János Husovszky (1883-1961): Houses in Baia Mare. Oil on canvas, signed lower right, framed. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF