Dél-Korea 1986. 50.000W Au "1988. Nyári Olimpiai Játékok - Szöul / Teknős hajó" (33,48g/0.925/35mm) T:PP / South Korea 1986. 50.000 Won Au "Olympic Games 1988 in Seoul / Turtle Boat" (33,48g/0.925/35mm) C:PP Krause KM#59
Dél-Korea 1987. 25.000W Au "1988. Nyári Olimpiai Játékok - Szöul / Sárkányreptetés" (16,81g/0.925/27mm) T:PP fo. / South Korea 1987. 25.000 Won Au "Olympic Games 1988 in Seoul / Kite Flying" (16,81g/0.925/27mm) C:PP spotted Krause KM#68
Dél-Korea 1987. 25.000W Au "1988. Nyári Olimpiai Játékok - Szöul / Legyezőtánc" (16,81g/0.925/27mm) T:PP fo. / South Korea 1987. 25.000 Won Au "Olympic Games 1988 in Seoul / Fan Dancing" (16,81g/0.925/27mm) C:PP spotted Krause KM#64
Dél-Korea 1986. 25.000W Au "1988. Nyári Olimpiai Játékok - Szöul / Néptánc" (16,81g/0.925/27mm) T:PP / South Korea 1986. 25.000 Won Au "Olympic Games 1988 in Seoul / Folk Dancing" (16,81g/0.925/27mm) C:PP Krause KM#58
Ausztrália 1956. Olimpiai Bronzérem, előlapján "K. G. Luke Ltd." gyártói jelzéssel, az éremhez tartozó adományozói okirat üvegezett keretben. A tételhez tartozik továbbá az olimpikon fényképes, sorszámozott kiutazási engedélye, a dokumentum francia nyelvű, hozzávetőleg egy tucat határátkelési bélyegzéssel, melyekből rekonstruálható az olimpikon által bejárt útvonal. Az érem műanyag dísztokban, a t...
Dél-Korea 1988. Olimpiai Bronzérem peremén a sportág "Fencing Men Foil Team (Férfi Tőrvívó Csapat)" megjelölésével, mellszalagon, eredeti dísztokban. Továbbá 1988. "XXVIth Olympiad - Seoul 1988" lovasíjászt ábrázoló kétoldalas, nyolcszögletű bronz részvételi emlékérem eredeti tokban (65x65mm); 1988. "XXIV Olympiad Seoul 1988" várkaput ábrázoló bronz részvételi érem eredeti tokban (61mm); 1988. Az ...
Japán 1964. "XVIII. Nyári Olimpia - Tokió" kétoldalas, jelzett Au díjérem tokban (7,56g/0.750/22,5mm). Az 1964-es Olimpián szerepelt a magyar labdarúgó válogatott is, a Bene Ferenc, Farkas János, Gelei József, Ihász Kálmán, Komora Imre, Novák Dezső, Varga Zoltán fémjelezte nemzeti csapatunk csoportjában Jugoszlávia, Észak-Korea, Marokkó szerepelt, ám a koreai csapat végül visszalépett. A magyar vá...