Bücher: Andere Sprache

Zahl der Lose: 12

Les Mille et une Nuits. Contes arabes. Traduits par [Antoine] Galland. Edition illustrée par les meilleurs artistes français et étrangers. Revue et corrigée sur lédition princeps de 1704, augmentée dune Dissertation sur les Mille et une Nuits par M. le Baron Silvestre de Sacy. Paris, 1840, Ernest Bourdin et C., 2 p.+ 1 (címkép) t.+1 (díszcímlap) t+2+VIII+482 p.+5 t.; 2 p. + (díszcímlap) t. +2+576 p.+7 t.; 2 p. + (díszcímlap) t. +2+482 p.+ t. Francia nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált, közte erotikus illusztrációkkal is. Félvászon-kötésben, a borítókon és a gerinceken az eredeti papírborítókkal, kopott borítókkal, foltos lapokkal.
19560.

Les Mille et une Nuits. Contes arabes. Traduits par [Antoine] Galland. Edition illustrée par les meilleurs artistes français et étrangers. Revue et corrigée sur l'édition princeps de 1704, augmentée d'une Dissertation sur les Mille et une Nuits par M. le Baron Silvestre de Sacy. Paris, 1840, Ernest Bourdin et C., 2 p.+ 1 (címkép) t.+1 (díszcímlap) t+2+VIII+482 p.+5 t.; 2 p. + (díszcímlap) t. +2+576 p.+7 t.; 2 p. + (díszcímlap) t. +2+482 p.+ t. Francia nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált, közte erotikus illusztrációkkal is. Félvászon-kötésben, a borítókon és a gerinceken az eredeti papírborítókkal, kopott borítókkal, foltos lapokkal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
105,26
114,29
Minimales Gebot:
40 000 HUF
Julius Verne: Die Entdeckung der Erde. [A Föld felfedezése.] Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band XXIX-XXX. Wien - Pest - Leipzig, 1881, A. Hartleben,(Wien, Steyermühl-ny.), 555+5 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!
19561.

Julius Verne: Die Entdeckung der Erde. [A Föld felfedezése.] Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band XXIX-XXX. Wien - Pest - Leipzig, 1881, A. Hartleben,(Wien, "Steyermühl"-ny.), 555+5 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
36,84
40,00
Minimales Gebot:
14 000 HUF
Julius Verne: Der Triumph des 19. Jahrhunderts. [A 19. század diadala.] Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band XXXVII-XXXVIII. Wien - Pest - Leipzig, 1882, A. Hartleben,(Wien, Friedrich Jasper-ny.), 470+2 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!
19562.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
36,84
40,00
Minimales Gebot:
14 000 HUF
Julius Verne: Reise durch die Sonnenwelt. [Hector Servadac avagy] Kalandos utazás a Naprendszerben. Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band XXV. Wien - Pest - Leipzig, 1878, A. Hartleben,(Wien, Steyrermühl-ny.), 466+6 p. Első német kiadás. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!
19563.

Julius Verne: Reise durch die Sonnenwelt. [Hector Servadac avagy] Kalandos utazás a Naprendszerben. Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band XXV. Wien - Pest - Leipzig, 1878, A. Hartleben,(Wien, "Steyrermühl"-ny.), 466+6 p. Első német kiadás. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
36,84
40,00
Minimales Gebot:
14 000 HUF
Julius Verne: Die großen Seeharer des 18. Jahrhunderts. [ A XVIII. század híres hajósai.] Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band XXXIII-XXXIV. Wien - Pest - Leipzig, 1881., A Hartlebens Verlag, (Wien, Friedrich Jasper - ny.), 520 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!
19564.

Julius Verne: Die großen Seeharer des 18. Jahrhunderts. [ A XVIII. század híres hajósai.] Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band XXXIII-XXXIV. Wien - Pest - Leipzig, 1881., A Hartleben's Verlag, (Wien, Friedrich Jasper - ny.), 520 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
36,84
40,00
Minimales Gebot:
14 000 HUF
Julius Verne: Reise nach dem Mittelpunkt der Erde. [Utazás a Föld középpontja felé.] Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band III. Wien - Pest - Leipzig, 1874., A. Hartleben,(Grimme & Trömel-ny.), 246 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, az első fejezet (Erster Kapitel) előtt egy lap hiánnyal, de maga a szöveg teljes (illusztráció?, üres lap?), egy lapon javítással, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!
19565.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
36,84
40,00
Minimales Gebot:
14 000 HUF
Ginzkey, Franz Karl: Der Prinz von Capestrano. Mit 6 farbigen Original-Steinzeichnungen von Karl Alexander Wilke. Wien-Berlin,[1921.],Wiener Literarische Anstalt, 79+1 p.+ 6 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel. Számozott (283./300), a szerző és az illusztrátor által ALÁÍRT példány!
19566.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
Minimales Gebot:
12 000 HUF
Liederbuch für deutsche Aerzte und Naturforscher. Erster Abschnitt: Vivat Bacchus! Zweiter Abschnitt: Ambrosia und Nektar! Gesammelt und geordnet von Dr. Med. Korb-Döbeln. [Egy kötetbe kötve.] Hamburg, 1893 - 1892, Gebrüder Lüdeking, 292+2 p.+1 t.+6+VIII+744 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, régi intézményi bélyegzésekkel.
19567.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimales Gebot:
10 000 HUF
The Old Man and the Devils. Japanese Fairy Tale Series, No. 7. Tokio, é.n. (1897?), Hasegawa. 19 sztl oldal. Angol nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítón apró szakadással és hajtásnyommal, néhány lap kissé foltos és hajtásnyommal.
19568.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimales Gebot:
10 000 HUF
Arnold Schwarzenegger: Be useful. Seven tools for life. A szerző, Arnold Schwarzenegger (1947-) Emmy- és Golden Globe-díjas osztrák származású amerikai színész, testépítő, üzletember és politikus által ALÁÍRT példány. New York, 2023, Penguin Press, XIX+1+263 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, Signed Copy címkével a borítón.
19569.

Arnold Schwarzenegger: Be useful. Seven tools for life. A szerző, Arnold Schwarzenegger (1947-) Emmy- és Golden Globe-díjas osztrák származású amerikai színész, testépítő, üzletember és politikus által ALÁÍRT példány. New York, 2023, Penguin Press, XIX+1+263 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, "Signed Copy" címkével a borítón.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
52,63
57,14
Minimales Gebot:
22 000 HUF
Compendio systema metrico decimal em forma de dialogo, para uso das escolas de instuccao primaria. Lisboa, 1874. Augusto Ernesto Barata. 40 p. Korabeli, aranyozott egészbőr kötésben / In full leather binding
19570.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Minimales Gebot:
6 000 HUF
Des causes qui ont amené lusurpation du général Bonaparte et qui préparent sa chute. Londres,15 juin 1800. Deboffe, 378 p.Későbbi. igényes félbőr kötésben / in modern half leather binding.
19571.

Des causes qui ont amené l'usurpation du général Bonaparte et qui préparent sa chute. Londres,15 juin 1800. Deboffe, 378 p.Későbbi. igényes félbőr kötésben / in modern half leather binding.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
Minimales Gebot:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Grossauktion 43
Besichtigung ab 28 Oktober bis 7 November
Losabholung ab 12 November
Zahlungsfrist: 19 November

Lose 1-360 wird am Live online Auktion ausgeruft ab 9:30.
Für alle andere Lose können Sie bis 18:00 online bieten.

  Veranstaltungen