Király Kálmán: Városi utak tervezése, építése és fenntartása. Előszóval ellátta: Fock Ede. Bp.,1918., Budapest Főváros Házinyomdája, 1 t.+4+342+5 p.+4 kihajtható tábla. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-féle kötésben
Jalsoviczky Géza: A stabil-gőzgépek szerkezete és kezelése. Stabil-gőzgépkezelői tanfolyamok, felső ipariskolai növendékek, valamint gőzgépkezelők és gőzgéptulajdonosok számára. Bp., 1910, "Pátria", XII+695+1+3+1 p.+XVII t. 3., bővített kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban
Lipthay Sándor, kisfaludi: Vasútépítéstan. I-II. kötet [négy kötetben, a mű 3 kötetben teljes]. Bp., 1885. Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. XIV+324p., X+269p., X+498p., VII+282p. . Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, számos illusztrációval.
Georgii Agricolae De re metallica Libri XII. / Georg Agricola: Zwölf Bücher vom Berg- und Hüttenwesen. Düsseldorf, 1961.,VDI-Verlag, XXXII + 564 p. Német nyelven. Fakszimile kiadás. Szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Benne néhány ide vonatkozó témájú nyomtatvánnyal. Kiadói pergamen-kötés, jó állapotban. Számozott, 423. számú példány. + Karl-Heinz Ludwig: Die Agrico...