ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Stigma II, 2024. Olaj, vegyes technika, kollázs, farost, jelezve lent balra (efzámbó) és jobbra (2024), hátoldalán ef.Zámbó István autográf feliratával. Fakeretben. 50×20 cm / oil, mixed technique and collage on fibre board, signed, with the artist's autograph description on the reverse, framed
Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1953 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 291. o. Üvegezett fakeretben. 22×16 cm. / mixed technique and collage on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forr...
Bartl József (1932-2013): Kék kereszt négyzetben. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent: Bartl 2005. Hátoldalán Bartl József autográf feliratávál. Proveniencia: a művész hagyatéka. 65x50 cm. Fakeretben. Bartl József 1932-ben Soroksáron született, a Képzőművészeti Gimnázium és a Főiskola elvégézése után festészetében a fordulat az 1970-es években keletkezett. 1972-ben Klimó Károllyal és Kondor Bélával...
Misch Ádám (1935-1995): Hosszú ideje - seit langer Zeit 1986. Akril, vászon, jelezve jobbra lent (Misch 86), hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával, fakeretben, 100x90 cm. Kiállítva: Misch 80, emlékkiállítás, 2020, Budapest, Magyarországi Németek Háza (katalógus nélkül) / Adam Misch (1935-1995): A long time since (seit langer Zeit), 1986. Acrylic on canvas, signed lower right (Misch 86), with ...
Lux Antal (1935-): Apácák, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 51x40 cm. Magyarországon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Nuns. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 51x40 cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
Haraszty István (1934-2022): Ovál II., 2006. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, alumínium keretben, 80×60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
Serényi H. Zsigmond (1937-): Találkozások, 1992. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és címkén a művész bélyegzőjével. Fakeretben. 80x95 cm / oil on fibre board, signed, with autograph description and the artist's stamp on the reverse