Bodrogi Péter-Molnár József-Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Szerk.: Rácz Árpád. Bp., 2005, Rubicon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fóliázva, új állapotban.
Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis heute (Magyar Érmekatalógus 1000-től napjainkig). München, Battenberg, 1979. Kiváló állapotban, de a védőborítón kisebb kopások, alsó lapélen elszíneződés.
Artur Pohl: Münzzeichen und Meisterzeichen auf ungarischen Münzen des Mittelalters 1300-1540 (Vegyes-házi Denárok Verde és Mesterjegyei 1300-1540). Akadémia Kiadó, Budapest, 1982. Használt, de közel újszerű állapotú kötet
Pest (Budapest) 1839. Pest Vármegye közgyűlésén - Fáy András kezdeményezésére - a megyei Takarékpénztár felállításáról hozott határozat magyar nyelvű értesítője, vízjeles papíron, többször hajtva
Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / Az évszázad gólkirálya" Ag emlékérem (12,1g/0.999/30mm) sorszámozott "00136" bélyeges borítékon, Puskás Ferenc saját kezű aláírásával T:PP kis patina / Hungary 1996. "Puskás Ferenc / Az évszázad gólkirálya (Ferenc Puskás / The King of Goals of the Century)" Ag commemorative medallion (12,1g/0.999/80mm) in coin envelope with serial number "00136", on it ...