Ausztria 1835. "II. Ferenc német-római császár halálának emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (33mm) T:AU patina / Austria 1835. "In commemoration of the death of the Holy Roman Emperor Francis II" double-sided bronze medallion. "FRANCISCVM AVGVSTVM GERMANICVM / PATREM PATRIAE PACIS PER EVROPAM CONSERVATOREM PRINCIPEM INTER OPTIMOS OPTIMVM D. II. MART. MDCCCXXXV DEFVNCTVM AFFLICTA LVGET GERMANIA" ...
Ausztria 1854. "Ferenc József és Erzsébet házassága" kétoldalas ón emlékérem, peremén "Britannien Metall" gyártói jelzéssel (29mm) T:XF / Austria 1854. "Marriage of Franz Joseph and Elisabeth" double-sided Sn medallion, with "Britannien Metall" maker's mark on the edge. "ZUM GEDAECHTNISS DER VERMAELUNGSFEIER" (29mm) C:XF
Ausztria 1873. "Bécsi Világkiállítás / Az érdem jeléül" bronz emlékérem. "FRANZ JOSEPH I. KAISER VON OESTERREICH, KOENIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN - J. TAUTENHAYN / WELTAUSSTELLUNG 1873 WIEN - DEM VERDIENSTE" Szign.: Joseph Tautenhayn / Karl Schwenzer (70mm) T:AU patina / Austria 1873. "The Vienna World Exhibition / Merit" commemorative bronze medallion. Sign.: Joseph Tautenhayn /...
Ausztria 1881. "Rudolf koronaherceg és Stefánia belga királyi hercegnő házasságának emlékére" bronz emlékérem. "RVDOLF. PR. HER. IMP. AVSTR. PR. REG HVNG. BOH. A. A. ET. STEPHANIA. BELG. REG. FILIA - JOS. TAUTENHAYN / MATRIMONIO. IVNCTI. VINDOR. X. MAII. MDCCCLXXXI". Szign.: Joseph Tautenhayn (55mm) T:2 Austria 1881. "The Wedding of Rudolf, Crown Prince of Austria and Princess Stéphanie of Belgium...
Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára 1848-1898" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,83g/26mm) T:XF patina, kis ph. / Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign 1848-1898" two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,83g/26mm) C:XF patina, small edge error
Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50. évfordulójára" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem füllel (30mm) T:AU patina / Austria 1898. "For the 50th anniversary of Franz Joseph's reign" double-sided gilt bronze medallion with ear. "ZUR ERINNERUNG AN DIE FEUERTAUFE ZU ST. LUCIA - AM 6. MAI 1848 / ZUM 50 JÄHR REGIERUNGS JUBILÄUM - 2. DECEMBER 1898" (30mm) C:AU patina
Ausztria ~1900. "Kislány portré" bronz plakett. Szign.: Joseph Prinz (55x55mm) T:AU / Austria ~1900. "Girl's head" bronze plaque. Sign.: Joseph Prinz (55x55mm) C:AU
Ausztria ~1910. "Beethoven" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.: Franz Stiasny (90mm) T:XF kis patina / Austria ~1910. "Beethoven" one-sided bronze medallion. Sign.: Franz Stiasny (90mm) C:XF small patina
Ausztria 1910. Karl Alexander Redlich, építési vállalkozó balra néző portréja, egyoldalas bronz plaketten "XX. I. MDCCCLX - MDCCCCX". Szign.: Joseph Heu (99x60mm) T:AU kis ph. / Austria 1910. Portrait of Karl Alexander Redlich building contractor on a one-sided bronze plaque (XX. I. MDCCCLX - MDCCCCX". Sign.: Joseph Heu (99x60mm) C:AU small edge error
Csehszlovákia 1988. "Első Nemzetközi Vert Érem Sympozium MCMLXXXVIII - Körmöcbánya / Sto rokov Múzea v Kremnici MCMXC (Száz éves a Körmöcbányai Múzeum 1990)" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:AU / Czechoslovakia 1988. "Első Nemzetközi Vert Érem Sympozium MCMLXXXVIII - Körmöcbánya (First International Medal Symposium 1988 - Kremnica; Prvé medzinárodné medailové sympózium 1988 - Kremnica) / Sto ro...