20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Edgar A[llan]. Poe: La Chute de la maison Usher Traduction de Ch[arles]. Baudelaire. Gravures de [Alexandre] Alexeieff. Paris, (1929), Orion. Az Usher-ház bukásának francia nyelvű, sorszámozott, 108. számú, bibliofil kiadása Alexander Alekszejev (1901-1982) tíz akvatinta alkotásával, eredeti tusrajzzal illusztrált egészbőr kötésben (a hátsó kötéstábla sérült, a bőrön itt-ott kisebb kopások, a kötésillusztráción vízfolt, a szennylapokon tintafoltok láthatók) /
No. 108 bibliophile edition with 10 aquatints and an original ink illustration on front panel, half-leather binding (fault on back panel, water patch on front panel illustration, ink stains on endpapers and fly leaves)