12 000 HUF
Verne Gyula [Jules]: A hóditó Robur. Regény. Forditotta Huszár Imre. Második egyedül jogositott kiadás. 44 képpel. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas képpel illusztrált, a címlapon vignetta. Kiadói, festett, aranyozott, piros, egészvászon sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A kötésen lévő kisebb kopásokat leszámítva szép, megkímélt állapotú példány