18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Bölöni Farkas Sándor: Útazás Észak Amerikában. Kolozsvártt, 1834, Ifiabb Tilsch János tulajdona. Első kiadás (!) Korabeli, aranyozott, félbőr kötésben. Az előzéklapon kivágás, az elülső kötéstáblától a 194. oldalig golyó ütötte sérülések láthatók, a lapokon ázás nyomai