18 000 HUF
Magyarország. A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909. Erdélyi. 400 p. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben.