11042. 16. Closed major auction Ceramics
5 000 HUF
10
0 HUF
Art-deco női fej, mázas fali kerámia, jelzett, kopott, hibátlan, m:20 cm / Art deco pottery wall mask
Photo of the item taken by : vörös_iván