5 000 HUF
1861 13 latos antik ezüst (Ag) ruhadísz megkopott aranyozással, bécsi jelzéssel és "AK" mesterjeggyel /
Silver clothing decoration with worn gold plating, 13 loth Viennese hallmark and "AK" maker's mark, 7,5 cm, 17,6gr