10030. 16. Closed major auction Paintings and graphics
7 000 HUF
0 HUF
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Tükröm, tükröm. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván