1903 Reise-Erinnerungen. Fotóalbum 60db felvétellel Albert Gastelltől Szinell Jánosnak ajánlva a Hopp Ferenccel (1833-1919) közösen tett Föld körüli útjuknak San Francisco és Peking közötti szakaszáról. Dombornyomott, szecessziós egészvászon kötésben, az előzéklapon kézzel írt ajánló sorokkal: "Albert Gastell s/l. Reisegefährten Herrn Janós [sic] Szinell, Budapest zur freundlichen Erinnerung an di...
cca 1880 R. Lechner (Wilh. Müller) K.u.K. Hof-u. Univ. Buchhandlung: Schneeberg und Raxalpe. Fotóalbum 40db feliratozott fényképpel, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, jó állapotban / Photo album with 40 pictures with descriptions, gold plated linen binding, good condition
cca 1937 Budapest-fotóalbum 20db, beragasztott, eredeti, 4 nyelven feliratozott, nappali és éjszakai városképpel (24x30cm), félbőr kötésben / Budapest album, 20 photos with German, English, French and Italian descriptions, half-leather binding, 33x41cm
1950 Ásatások a Budai Várban. Hivatalos album 69db beragasztott, feliratozott fényképpel, térképmelléklettel, aranyozott egészbőr kötésben (a címlapon kivágás), 44x32cm
cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Várakozás, vintage alkotás, Több kiállítási emlékjeggyel / cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Awaiting. A vintage photo, with many exhibitions' label 34x28 cm
cca 1935 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Vízparti séta. Vintage fotó, jelzetlen, de számos nemzetközi tárlaton és publikációban szerepelt, fekete kartonra ragasztva, 17,5x13cm