50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Pufendorf, Samuel: Introduction a l'histoire de l'univers. Vol. 4. Bordázott, aranyozott gerincű, kicsit kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.