Égyptiens et Sémites. "Collection Papyrus" L'Évolution des Letters et des Arts. Textes Originaux. Illustrations de Calbet et MilitisParis, 1895 Librairie L. Borel. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, szép állapotban.
Hegedűs Márton (szerk.): A magyar hadviselt zsidók ARANYALBUMA az 1914-1918 világháború emlékére. I. kötet. Budapest, 1942, A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma szerkesztőbizottsága közreműködésével. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Fedőlap kissé viseletes.
MAKAI Emil: Zsidó költők. Műforditások Salamon Ibn Gabirol, Juda Halévi, Sámuel Hánágid, Mózes Ibn Ezra, Ábrahám Ibn Ezra, Chárizi, Manuello verseiből. XI.-XIV. század. Irta - -. 2. kiad. Zsidó költők. Bp. 1895. Singer és Wolfner. Aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben. A kötés Leszik Károly műhelyében készült.
Menora Könyvek I-IV.: Kiss József: Jokli. Bernstein Béla dr.: Jókai és a zsidók. Sass Irén: Híres zsidó asszonyok. Salom Asch: Avrumele megjött. Bp., 1925, Garai. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.