11878. 20. Closed major auction Books: Judaica
4 000 HUF
0 HUF
Patai József: Kabala. Lelkek és titkok. Bp., 1919, "Múlt és jövő" Első kiadás! Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő, jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda