3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Diana Forbes-Robertson, Roger W Straus, Jr.: War letters from Britain. A "Current History" Book. New York, 1941, G.P. Putnam's Sons. Roger W Straus szerkesztő beragasztott aláírásával. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.