Number of items: 34

11964.

6 000 HUF
Móricz Pál: A magyar föld urai. Szeged, 1898, Engel Lajos. A szerző által Kacziány Géza (1856-1939) író, publicista, bölcsészdoktor, politikus részére dedikálva. Első kiadás! Későbbi, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
11965.

4 000 HUF
11966.

20 000 HUF
54,05
58,82
Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Tizedik kiadás. Budapest, é.n., Athenaeum. Szerző által dedikált példány! Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotú.
11967.

4 000 HUF
18
Szomory Dezső: Bodnár Lujza. Színmű három felvonásban. Dedikált példány: Faragó Jenőnek szíves emlékül Szomory Dezső. Dombornyomott, aranyozott gerincű, félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlap, egyébként jó állapotú.
11968.

Szomory Dezső: Bodnár Lujza. Színmű három felvonásban. Dedikált példány: "Faragó Jenőnek szíves emlékül Szomory Dezső". Dombornyomott, aranyozott gerincű, félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlap, egyébként jó állapotú.

3 600 HUF
9,73
10,59
Takáts Gyula: Száz nap hegyen. Szerző által dedikált példány, Bánki Gyulánénak sok szertetettel 975 ajánlással. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
11969.

3 000 HUF
TERSÁNSZKY (Józsi) Jenő: Kakuk Marci ifjusága. Bp. 1923. Amicus. 134 p. Első kiadás, 200 külön készült, számozott példányból a 167. számú, kézzel számozott, a szerző és az illusztrátor által aláírt példány! Beöthy Lászlónak szerény híve Tersánszky felirattal! Viseltes fedőborítóval, külső gerinc hiányzik.
11970.

TERSÁNSZKY (Józsi) Jenő: Kakuk Marci ifjusága. Bp. 1923. Amicus. 134 p. Első kiadás,
200 külön készült, számozott példányból a 167. számú, kézzel számozott, a szerző és az illusztrátor által aláírt példány! "Beöthy Lászlónak szerény híve Tersánszky" felirattal! Viseltes fedőborítóval, külső gerinc hiányzik.

20 000 HUF
54,05
58,82
Tersánszky: Tíz aktus története. Budapest, 1943, Új hang. Az igazi béke a könyv. Ebből a könyvből 100 számozott példány készült különleges papíron, a szerző aláírásával! 36-os sorszámú. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé elszíneződött fedőborítóval, egyébként jó állapotban.
11971.

3 600 HUF
9,73
10,59
Weöres Sándor: 111 vers. Szerző által dedikált példány Morvai Olgának szeretettel ajánlással. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
11972.

Weöres Sándor: 111 vers. Szerző által dedikált példány " Morvai Olgának szeretettel" ajánlással. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

6 000 HUF
Weöres Sándor: Medúza. Versek. Bp. (1943), Kir. Magy. Egyetemi Nyomda Első kiadás. Kiadói papír borítóban, jó állapotban. Dedikált példány! Kozma Károlynak szeretettel, Weöres Sándor
11973.

Weöres Sándor: Medúza. Versek.
Bp. (1943), Kir. Magy. Egyetemi Nyomda Első kiadás. Kiadói papír borítóban, jó állapotban. Dedikált példány! "Kozma Károlynak szeretettel, Weöres Sándor"

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF