cca 1980 Aranyazott ezüst (AG.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, zománcozott hüvely, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakás a markolaton, gravírozott "60 év" felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti műbőr tokjában, h:27 cm, bruttó:233 gr. / Communist Hungarian ministry presentation dagger, perfect condition
Ancre Ligne Droite arany 14 K (Au.) másodperc mutatós zsebóra, működik, jelzett, számlapon hajszálrepedéssel, karcolás nyomok, bruttó:101 gr. / Ancre Ligne Droite france pocketwatch, 14 K gold, signed, worked, small damaged
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, nemesi monogrammal (Sz.J), jelzett, mesterjeggyel, apró horpadással, talprésznél átfúrva, m:28 cm, nettó:306g/ Antique silver (Ag.) candelstick, small cracked
Antik Super Norma négy színes ezüst (Ag.) töltő ceruza, jelzett, mesterjeggyel, h:13 cm, nettó: 30 g / Antique SUPER NORMA 4 color 900 silver mechanical pencil
cca 1860 Nyakék tűszerkezettel, antik arany (Au), préselt és cizellált, kartus alakú középtagon filigrános és leveles rátétek és ezüst (Ag) foglalat, turmalin és valódi gyöngyökkel, lánc végén modern toldalékkal, jelzés nélkül, eredeti tokjában fülbevaló nélkül, bruttó:19,7 g / Antique pendant
Alexander Sturm ezüst (Ag.) levélnyitó, Maria Térézia ezüst tallér (Ag.) után verettel, jelzett, mesterjeggyel, eredeti dobozában, h:15,5 gr. nettó:48,4 gr / Silver letter opener, Wien (Austria) by silversmith Alexander Sturm