19004. 20. Closed major auction Jewellery
50 000 HUF
0 HUF
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, nemesi monogrammal (Sz.J), jelzett, mesterjeggyel, apró horpadással, talprésznél átfúrva, m:28 cm, nettó:306g/ Antique silver (Ag.) candelstick, small cracked
Photo of the item taken by : vörös_iván