10030. 20. Closed major auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Kron Jenő (1882 - 1974): Népfelkelő a poszton. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 23,5x17,5 cm Galiciai harctér 1915. III. 20. felirattal a hátoldalon.
Photo of the item taken by : kozár_edit