10026. 20. Closed major auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Luigi Kasimir (1881-1962): Bécsi háztetők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×32 cm / Luigi Kasimir original signed color etching "Vienna General View" cca 1925
Photo of the item taken by : sass_melinda