24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Arneth, (Joseph) Josephus: Synopsis numorum Romanorum qui in Museo Caesareo Vindobonensi adservantur.
Vindobonae, 1842. Petrus Rohrmann. XXI+(2)+298+(1)p. Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Ritka numizmatikai szakirodalom! Jó állapotban.