Josef Hilarius Eckhel Abbe: Kurzgefasste Anfangsgründe zur alten Numismatik. Wien, 1786. Joseph Edeln von Kurzbek. 6 kihajtható rézmetszetes táblával, enyhén sérült papírkötésben / with 6 fold-out etched tables, in slightly damaged paper binding 133p.
Arneth, (Joseph) Josephus: Synopsis numorum Romanorum qui in Museo Caesareo Vindobonensi adservantur. Vindobonae, 1842. Petrus Rohrmann. XXI+(2)+298+(1)p. Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Ritka numizmatikai szakirodalom! Jó állapotban.
Statuten für den kaiserlich österreichischen Franz Joseph-Orden. Wien, 1908., 18p. 4 litho táblával. Aranyozott, gerincénél kissé elvált kiadói egészvászon-kötésben. / Statutes of the Franz Joseph order. With 4 litho tables. In slightly damaged linen binding. 18+4p.