1 500 000 HUF
3 886,01 EUR, 4 285,71 USD
ZrÃnyi Miklós: Adriai tengernek Syrenaia, Groff ZrÃni Miklos.
Béchben, 1651. Kosmerovi Máte. 160 levél. (Példányunkból hiányzik a cÃmképmetszet a cÃmlap és az elÅ‘szó, összesen 7 levél) . ElsÅ‘ kiadás, mely a Szigeti veszedelmen kÃvül a költÅ‘ 1651-ig Ãrt minden lÃrai költeményét tartalmazza. (Néhány lap foltokkal, de összességében tiszta, érintetlen, restaurálatlan példány) Korabeli, sérült gerincű egészbÅ‘r kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
RendkÃvüli ritkaság, teljesen ép példánya nem szerepelt még árverésen.