Faleristics

Number of items: 39

~1930-1940. "MÁVAG (Magyar Királyi Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak)" zománcozott fém turista jelvény (21x27mm) T:2 Hungary ~1930-1940. "MÁVAG (Hungarian Royal National Iron-, Steel- and Machine Factory)" enamelled metal tourist badge (21x27mm) C:XF
30472.

~1930-1940. "MÁVAG (Magyar Királyi Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak)" zománcozott fém turista jelvény (21x27mm) T:2
Hungary ~1930-1940. "MÁVAG (Hungarian Royal National Iron-, Steel- and Machine Factory)" enamelled metal tourist badge (21x27mm) C:XF

6 000 HUF
15,54
17,14

~1930-1940. "Szent Kristóf" zománcozott fém jelvény (44x47mm) T:2- ~1930-1940. "St. Christopher" enamelled metal badge (44x47mm) C:VF
30473.

~1930-1940. "Szent Kristóf" zománcozott fém jelvény (44x47mm) T:2-
~1930-1940. "St. Christopher" enamelled metal badge (44x47mm) C:VF

7 000 HUF
18,13
20,00

1933. "Barátság / Munkás Bajnokság Dincsér E.V. A/II. Díj" aranyozott Br sakk díjérem sérült füllel hátlapon "HAWEL BP." gyártói jelzéssel (38mm) + ~1930-1940. "Abonyi Sakkör Szuchy verseny II." aranyozott fém sakk díjérem (42mm) T:2
30474.

Cancelled

1934. "Horthy Miklós P.L.E. (Polgári Lövész Egyesület) 1934" Br gomblyukjelvény T:2,2- Hungary 1934. "Horthy Miklós Civilian Rifle Association 1934" Br button badge C:XF,VF
30475.

1934. "Horthy Miklós P.L.E. (Polgári Lövész Egyesület) 1934" Br gomblyukjelvény T:2,2-
Hungary 1934. "Horthy Miklós Civilian Rifle Association 1934" Br button badge C:XF,VF

5 500 HUF
14,25
15,71

Berán Nándor (1889-1965) 1935-1938. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" (3xklf) zománcozott Br sakk díjérmek "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel T:2,2- ph., zománchiba Hungary 1935-1938. "League of Sport Associations of Financial Institutions" (3xdiff) enamelled Br chess award medallions with makers mark "BERÁN N BPEST" C:XF,VF edge error, enamel error HPII 349.
30476.

Berán Nándor (1889-1965) 1935-1938. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" (3xklf) zománcozott Br sakk díjérmek "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel T:2,2- ph., zománchiba
Hungary 1935-1938. "League of Sport Associations of Financial Institutions" (3xdiff) enamelled Br chess award medallions with makers mark "BERÁN N BPEST" C:XF,VF edge error, enamel error
HPII 349.

Cancelled

Berán Lajos (1882-1943) 1937. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája / Atlétika 5000 m.sikf.s. I." jelzett Ag díjérem (23.8g/37mm) T:2- Hungary 1937. "League of the Sports Clubs of the Hungarian Royal National Railways" hallmarked Ag award medal. Sign.: Lajos Berán (23.8g/37mm) C:VF
30477.

Berán Lajos (1882-1943) 1937. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája / Atlétika 5000 m.sikf.s. I." jelzett Ag díjérem (23.8g/37mm) T:2-
Hungary 1937. "League of the Sports Clubs of the Hungarian Royal National Railways" hallmarked Ag award medal. Sign.: Lajos Berán (23.8g/37mm) C:VF

4 400 HUF
11,40
12,57

Berán Nándor (1889-1965) 1939. "Csillagtúra 1939. I. díj" ezüstözött, zománcozott fém díjplakett, hátoldalán "BUDAPEST DÖBRENTEI U.2" (52x80mm) T:2 Hungary 1939. "Tour of 1939. 1st place" silver plated, enamelled metal plaque with "BUDAPEST DÖBRENTEI U.2" on its back. Sign.: Nándor Berán (52x80mm) C:XF HPII.: 318.
30478.

Berán Nándor (1889-1965) 1939. "Csillagtúra 1939. I. díj" ezüstözött, zománcozott fém díjplakett, hátoldalán "BUDAPEST DÖBRENTEI U.2" (52x80mm) T:2
Hungary 1939. "Tour of 1939. 1st place" silver plated, enamelled metal plaque with "BUDAPEST DÖBRENTEI U.2" on its back. Sign.: Nándor Berán (52x80mm) C:XF
HPII.: 318.

6 000 HUF
15,54
17,14
9

~1940. "Borsod Vármegye Tűzoltó Verseny" Br díj plakett márványlapon T:2 Hungary ~1940. "Firefighter competition of Borsod County" Br plaque on marble slab C:XF
30479.

~1940. "Borsod Vármegye Tűzoltó Verseny" Br díj plakett márványlapon T:2
Hungary ~1940. "Firefighter competition of Borsod County" Br plaque on marble slab C:XF

6 500 HUF
16,84
18,57

Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943 / Országos gyeplabda bajnok - Dr. Bikár Deán" fém díjplakett eredeti tokban (80x40mm) T:1- Hugnary 1943. "King Matthias Sport Year 1943 / National Field Hockey Champion - Bikár Deán, Dr." metal award plaque in original case. Sign.: Gyula Arató (80x40mm) C:AU
30480.

Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943 / Országos gyeplabda bajnok - Dr. Bikár Deán" fém díjplakett eredeti tokban (80x40mm) T:1-
Hugnary 1943. "King Matthias Sport Year 1943 / National Field Hockey Champion - Bikár Deán, Dr." metal award plaque in original case. Sign.: Gyula Arató (80x40mm) C:AU

6 000 HUF
15,54
17,14

~1950. "Érdemes munkáért - X. kerületi DISZ (Dolgozó Ifjúság Szövetsége) Bizottság" zománcozott fém kitüntető jelvény (22mm) T:2 Hungary ~1950. "For worthy work - DISZ (Union of Working Youth) 10th district" enamelled metal badge (22mm) C:XF
30481.

~1950. "Érdemes munkáért - X. kerületi DISZ (Dolgozó Ifjúság Szövetsége) Bizottság" zománcozott fém kitüntető jelvény (22mm) T:2
Hungary ~1950. "For worthy work - DISZ (Union of Working Youth) 10th district" enamelled metal badge (22mm) C:XF

5 500 HUF
14,25
15,71

~1950. "A testnevelés és sport kiváló dolgozója" aranyozott, zománcozott Br kitüntető jelvény "31"-es sorszámmal a hátoldalán (26,5mm) T:1-,2 Hungary ~1950. "Excellent worker of sports" gilt, enamelled Br badge with number "31" on the back side (26,5mm) C:AU,XF
30482.

~1950. "A testnevelés és sport kiváló dolgozója" aranyozott, zománcozott Br kitüntető jelvény "31"-es sorszámmal a hátoldalán (26,5mm) T:1-,2
Hungary ~1950. "Excellent worker of sports" gilt, enamelled Br badge with number "31" on the back side (26,5mm) C:AU,XF

5 000 HUF
12,95
14,29

1956. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" aranyozott, zománcozott ezüst kitüntetés, rubinokkal díszítve, jelzetlen. Csak 226 adományozás! (80mm) T:2 zománchiba Hungary 1956. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade, decorated with rubies" gold-plated, enamelled silver decoration with rubies, not marked. Only 226 were awarded! (80mm) C:XF enamel error NMK 682.
30483.

1956. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" aranyozott, zománcozott ezüst kitüntetés, rubinokkal díszítve, jelzetlen. Csak 226 adományozás! (80mm) T:2 zománchiba
Hungary 1956. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade, decorated with rubies" gold-plated, enamelled silver decoration with rubies, not marked. Only 226 were awarded! (80mm) C:XF enamel error
NM...

130 000 HUF
336,79
371,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF