Zeitschrift des Deutschen Alpenvereins 1931-1941. 11 évfolyam félvászon díszkötésben. Rengeteg illusztrációval / 11 complete years in half linen binding. With many illustrations.
Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1902. Bern, 1903. Schweizer Alpenclub. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1901. Bern, 1902. Schweizer Alpenclub. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1900. Bern, 1901. Schweizer Alpenclub. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1899 Bern, 1900. Schweizer. Alpenclub. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1905 Bern, 1906. Schweizer. Alpenclub. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1907 Bern, 1908. Schweizer. Alpenclub. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1904 Bern, 1905. Schweizer. Alpenclub. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1903 Bern, 1904. Schweizer. Alpenclub. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Jahrbuch des Schweizer Alpenclub 1906 Bern, 1907. Schweizer. Alpenclub. Nagyon sok képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
A Magyar Sí Szövetség évkönyve. 1940-41.: 16. Bp. 1941 (Ifj. Kellner Ernő Ny.). 78 p., Kiadói papírborítóban. Hozzá tartozik: A Magyar Sí Szövetség évkönyve. 1942-43. 18. (Összeáll. Kolozsváry Béla, Malontai Béla.) Bp. 1943 (Ifj. Kellner Ernő Ny.)