50 000 HUF
10
Arany János összes munkái. I.-VIII. kötet. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése. I.-IV. kötet. Teljes. Bp., 1883-1889. Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, gyönyörű állapotú példány