24 000 HUF
Tompa Mihály összes költeményei. (Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Tompa Mihály életrajzát írta Szász Károly.) Sajtó alá rend. Lévay József. I.-IV. kötet. Teljes. Bp., 1885. Méhner. 1 t. (a költő arcképe) 379p.; 451p.; 438p.; 386p; Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, hibátlan, gyönyörű állapotban