11928.
22. Closed major auction
Books: Science and technology
3 000 HUF
10
Szathmáry László: Magyar alkémisták. Bp., 1928, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Érdekes illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
With interesting illustrations. In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.