10002. 22. Closed major auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Benczúr Ida (1876-1970): Csendélet virágokkal, vegyes technika, papír, üvegezett, kicsit sérült antik keretben, 28×40,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván