11584.
22. Closed major auction
Photo
12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
1913 "Első Magyar Részvény-Serfőzde" Budapest Kőbánya, csoportkép az ott dolgozó kádárokról, eredeti nagyítás, üvegezett keretben, ceruzával jelezve egy személy, 28×39 cm