cca 1890 Album di Trieste képes leporello 14 litho oldallal. Néhány ragasztással / cca 1890 Album di Trieste. Leporello with 14 lito images. With some repaired damages of the paper 12x8 cm
cca 1890 Le Bosphore - A Boszporuszi szorost ábrázoló litho nyomtatvány. Kihajtható nagyméretű, dekoratív litho kép a környék török tájai, az emberek és a szokások ábrázolásával. Aranyozott egészvészon kötésben. / cca 1890 Le Bosphore. Constantinople and that area of Turkey. Large litho image with the map of the canal and the images of the people and their habits. In Linen binding. 24x130 cm
1891 Trencsén Teplicz Felső Magyarországban az Osztrák-Magyar Monarchia legerősebb és leggyógyhatásosabb kénes fürdője. Ismertető füzet 20 oldal szöveggel és 8 litho képes leporelloval, kissé sérülten / 1891 Trenčianske Teplice spa tourist guide 20 p. + leporello with 8 litho images 13x9 cm
1899 Das Donau-Oder-und Donau- Moldau -Elbe-Kanalprojekt von K. K. Oberbaurath Prof. Oelwein, Wien. Berlin, 1899, Siemenroth, Troschel. Kiadói papír kötésben.
cca 1900 A MÁV I. n. típusú gyorsvonati mozdonya. Átnézeti rajz, többrétegű kihajtható részekkel, részletes magyarázatokkal, lapokon kissé szakadások. / MAV locomotive parts, colored multi-layer figure. 27x17 cm
cca 1900 Divald Károly: Magas Tátra 18 képet tartalmazó képes leporelló-füzet szér állapotú aranyozott egészvászon kötésben / cca 1900 Tatra leporello with 18 photos in nice canvas cover