Printed Materials

Number of items: 56

1931-1933 A nyíregyházi m. kir. állami tanítóképző-intézet értesítője IX-XI. köt. (1930/31., 1931/32. és 1932/33. tanév) Szerk.: Lukács Béla. Nyíregyháza, Jóba Elek - Klafter Ignác. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a bit worn out paperback, otherwise in good condition.
11629.

1931-1933 A nyíregyházi m. kir. állami tanítóképző-intézet értesítője IX-XI. köt. (1930/31., 1931/32. és 1932/33. tanév) Szerk.: Lukács Béla. Nyíregyháza, Jóba Elek - Klafter Ignác. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a bit worn out paperback, otherwise in good condition.

2 000 HUF
5,18
5,71

1932 A Középmagyarországi Automobil és Motor Club alapszabályai 16p.
11631.

4 000 HUF
10,36
11,43

1937 Meghívó a Magyar Vöröskereszt Szociális Osztályának beszámolójára /  1937 Invitation card for the report of the Social Department of the Hungarian Red Cross
11632.

1937 Meghívó a Magyar Vöröskereszt Szociális Osztályának beszámolójára /

1937 Invitation card for the report of the Social Department of the Hungarian Red Cross

6 000 HUF
15,54
17,14

cca 1937 Baleset ellen védekezz! Egy percnyi munka biztonságot nyújt!, nagyméretű plakát Róna Emy tervei alapján, Bp., Révai, OTI Balesetelhárítási Propagandája, 91. sz., 63×47 cm /  cca 1937 Hungarian accident insurance poster, 63×47 cm
11633.

18 000 HUF
46,63
51,43

1938 A Nemzetiszocialista Magyar Párt Hungarista, nyilaskeresztes párt röplapja. Szeged. + a Budapesti Fajvédő Szocialista Párt röplapja
11634.

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1940 Burgos, Spanyolország. Nagyméretű, kőnyomatos turizmus plakát. Hajtásnál ragasztásokkal. / cca 1940 Burgos, Spain, large lithographic poster. With tears and glue on backside of the poster 60x100 cm
11635.

8 000 HUF
20,73
22,86
9

1941 Az Olasz Fasiszta Párt meghívója magyar delegáció fogadására / 1941 Invitation card of the Italian Fascist Party for honoring the Hungarian delegation
11636.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1942 "Ki ölte meg Horthy fiát? - Honvéd! Horthy Miklós fiát a németek ölték meg." Németellenes röplap, mely Hitlert okolja Horthy István haláláért, 20x14 cm
11637.

4 000 HUF
10,36
11,43

1944 Budapest Székesfőváros Polgármesterének rögtönbíráskodás közellátással kapcsolatos rendelkezései(pl. közszükségleti cikk jogellenes elvonása, készletének megsemmisítése, közérdekű üzemek működésének megzavarása, stb.), nagyméretű plakát, 48x32 cm
11638.

6 000 HUF
15,54
17,14

1944 Budapest Székesfőváros Polgármesterének hirdetménye a honvédelmi munkára való jelentkezésről, nagyméretű plakát, 63x47 cm
11639.

6 000 HUF
15,54
17,14

1945 Budapestnél elesett német katona halotti értesítője és emléke / 1945 German soldier, died at Budapest. Memory card
11640.

1 600 HUF
4,15
4,57

1945 ...és ezután jön az ország újjáépítése: Szociáldemokrata Párt, politikai propagandaplakát, 42×29,5 cm /  1945 Hungarian political propaganda poster (Social Democratic Party), 42×29,5 cm
11641.

1945 ...és ezután jön az ország újjáépítése: Szociáldemokrata Párt, politikai propagandaplakát, 42×29,5 cm /

1945 Hungarian political propaganda poster (Social Democratic Party), 42×29,5 cm

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF