4 000 HUF
15
1908. "Kispest-Szentlőrinci Lövészegyesület - Mindent a hazáért / K.SZ.L.E. 1906" jelzett Ag díjérem mellszalaggal, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:33,22g/0.800/48,5mm) T:2 patina
Hungary 1908. "Shooting Association of Kispest-Szentlőrinc / K.SZ.L.E. 1906" hallmarked Ag award medal with ribbon and makers mark "S.G.A." (Br.:33,22g/0.800/48,5mm) C:XF patina