Murányi Gyula (1881-1920) 1917. "Szamek Zsigmond" hadifém emlékérem. "BUDAPESTI SZESZ- LIKÖRGYÁROSOK, KÉSZÍTŐK ÉS KIMÉRŐK IPARTÁRSULATA 1917 MÁRCIUS 28 TARTOTT KÖRGYŰLÉSÉN EGYHANGU MELEG LELKESEDÉSSEL ELHATÁROZTA SZAMEK ZSIGMOND URNAK, A LEIPZIGER VILMOS CÉG FŐTISZTVISELŐJÉNEK ELISMERÉSE JELÉÜL, HOGY A MAI HÁBORÚS IDŐKBEN SZAKMÁNK NEHÉZSÉGEIT IGAZSÁGÉRZETÉVEL ÉS MÉLTÁNYOSSÁGÁVAL ENYHÍTETTE, JELEN ...
Idősebb Pál Mihály (1911-1971) DN "Nyugdíjazása alkalmából a Kiskőrösi Vegyes KTSZ vezetősége - 'Köszönjük élet! áldomásidat, ez jó mulatság, férfi munka volt!' Vörösmarty" öntött Br érem (125mm) T:2 Hungary ND "For your retirement - Directorate of Cooperative of Kiskőrös" Br plaque. Sign.: Mihály Pál the older (125mm) C:XF
Papp György művésnök 1947. "Orosháza 1947. május 24-25-26. M.M.D.SZ. - Magyarországi Munkások Dalos Szövetsége" egyoldalas Br plakett (85x127mm) T:2 Hungary 1947. "Song Association of Hungarian Workers - Orosháza 24-25-26 May 1947" one-sided Br plaque. Sign.: György Papp engraver (85x127mm) C:XF
Piffl Alajos (temesvári bádogárugyáros, a Magyar Iparművészeti Társulat tagja, közelebbi adatok nem ismertek) 1891. "1891. Évi Délmagyarországi Ipar- és Mezőgazdasági Kiállítás Temesvárott / Érdem Érem" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2 Hungary 1891. "Industrial and Agricultural Exhibition of Southern Hungary Temesvár (Timisoara)" gilt Br medallion. Sign.: Alajos Piffl (61mm) C:XF HPII ...
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / 'Hazádat és királyodat védeni tanuld itt'" jelzetlen Ag, ezüstözött Br, aranyozott Br és Br emlékérem és díjérem, egy kivétellel "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (45mm) T:2 Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" unmarked Ag, silver plated Br, gilt Br and Br medal and award medal, except one with make...
Reményi József (1887-1977) 1934. "A M. Kir. Operaház 50 Éves Fennállásának Emlékére" Br emlékérem (70mm) T:1-,2 1934. "50th Anniversary of the foundation of the Hungarian Royal Opera House" Br medallion. Sign.: József Reményi (70mm) C:AU,XF HPII 2249.
Samu Géza (1947-1990) 1982. "Száz éve született Sidló Ferenc szobrászművész" egyoldalas öntött Br plakett (104mm) T:1-,2 Hungary 1982. "100th Anniversary of the birth of Ferenc Sidló" one-sided Br plaque. Sign.: Géza Samu (104mm) C:AU,XF
Somogyi Árpád (1926-) 1979. "Darvas József / Az olvasó népért - A Hazafias Népfront 1969-1979" Br plakett eredeti tokban (92mm) T:2 Hungary 1979. "József Darvas / For the reading nation - The Patriotic Front 1969-1979" Br commemorative plaque in original case (92mm) C:XF