1946. "A Magyar Szabadság Érdemrend ezüst fokozata" Ag kitüntetés mellszalaggal, Kossuth Lajos féljobbra tekintő arcképével, "MAGYAR SZABADSÁGÉRT" körirattal, hátlapján kézi beütésű 150-es sorszámmal (0.800/45mm) T:2 mellszalag leszakadt, kontraszem forrasztva Hungary 1946. "Order of Merit of Hungarian Freedom, Silver Grade" Ag decoration with ribbon, portrait of Lajos Kossuth on obverse with "FOR...
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Szurmay Hadseregcsoport Uzsok" jelzett Ag nyolcszögletes plakett szignóval. "SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK / EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM" (99.13g/0.990/83x53mm) T:2 polírozott Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Szurmay Army Group Uzsok" hallmarked Ag plaque with makers mark (98.4g/0.990/83x53mm) C:XF polished
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "In memoriam 1914-1918" fém katonai felvarró (65x37mm) T:2 hátlapon ragasztónyom Austro-Hungarian Monarchy 1918. "In memoriam 1914-1918" metal badge (65x37mm) C:XF glue mark on back
Ausztria 1952. "Osztrák Köztársaságért Nagy Arany Szolgálati Érdemkereszt" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés nyakszalag nélkül T:2 Austria 1952. "Grand Decoration of Honour in Gold for Sevices to the Republic of Austria" gilt, enamelled metal decoration without collar C:XF
Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.:KMT (0.830/40mm) T:2 medallion javítva / Finland 1942. "Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class" gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with original ribbon. Sign.:KMT (0.830/40mm) C:XF center of medallion repaired
Franciaország 1870-1940. "Francia Becsületrend, Harmadik Köztársaság, Lovag fokozata" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon T:2 több kis zománchiba France 1870-1940. "Legion of Honour, 3rd Republic, knight class" enamelled, gold plated, unmarked Ag decoration with ribbon C:XF several small enamell errors
Franciaország ~1952. "Páncélos lovasság" fém sapkajelvénye, hátoldalán "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" (43mm) T:2 enyhén hullámos lemez France ~1952. "Armored Cavalry" metal beret badge with "DRAGO-Rue de Romainville-PARIS INSIGNES MILITAIRES" on its back (43mm) C:XF slightly wavy
Német Birodalom 1914. "II. Vilmos - Német császár" egyoldalas fém, első világháborús propaganda plakett "M.&W.ST." gyártói jelzéssel (49x67mm) T:2- German Empire 1914. "Wilhelm II - Deutsch Kaiser" one-sided metal WWI propaganda plaque with makers mark "M.&W.ST." (49x67mm) C:VF
Német Birodalom 1915. "II. Vilmos - Világháborús emlék 1914-1915" egyoldalas fém, első világháborús propaganda plakett (77,5x57mm) T:2- German Empire 1914. "Wilhelm II - Andenken an den Weltkrieg 1914-1915" one-sided metal WWI propaganda plaque (77,5x57mm) C:VF