18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
~1980. "MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok" aranyozott, festett, jelzett Ag kitűző (22x17mm) T:1- Hungary ~1980. "MTK VM - Perpetual Champion" gilt, painted Ag sports club's pin (22x17mm) C:AU