Faleristics

Number of items: 41

1974. "Béke és Barátság Érdemrend" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 77 adományozás! T:1-,2 R! Hungary 1974. "Order of Merit of Peace and Amity" gilt, enamelled Ag decoration with ribbon, only 77 awards! C:AU,XF R! NMK 713.
30557.

150 000 HUF
388,60
428,57
1980. "Közös Űrrepülés - 1980" hidegzománcozott fém jelvény (2x) (30mm) T:2  Hungary 1980. "Common Space Flight - 1980" enamelled metal badge (2x) (30mm) C:XF
30558.

7 000 HUF
18,13
20,00
~1980. "MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok" aranyozott, festett, jelzett Ag kitűző (22x17mm) T:1- Hungary ~1980. "MTK VM - Perpetual Champion" gilt, painted Ag sports club's pin (22x17mm) C:AU
30559.

18 000 HUF
46,63
51,43
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti bordó dísztokban T:2  Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original red case C:XF  NMK 720.
30560.

26 000 HUF
67,36
74,29
DN Kardos griffet ábrázoló címeres aranyozott fém jelvény (46x37mm) T:2 ND Griffin with sword on coat of arms gilt metal badge (46x37mm) C:XF
30561.

6 000 HUF
15,54
17,14
Amerikai Egyesült Államok 1937. "Az Amatőr Atlétikai Unió Metropolitan Szövetsége / 1937 - 300 Yard Vegyes Váltó" jelzett Ag díjérem (24,26g/0.925/38mm) T:2 USA 1937. "Metropolitan Association of the A.A.U. / 1937 - 300 YD Medley Relay" hallmarked Ag award medal (24,26g/0.925/38mm) C:XF
30562.

5 500 HUF
14,25
15,71
Ausztria 1934. "I. Ejtőernyős rádiójelentés - Ö.F.G. - 1934" repülős fém jelvény szalaggal (24x33mm) + DN "ÖFG" aranyozott, zománcozott Br repülős nyakkendőtű (12x25mm) T:2 Austria 1934. "Ist Parachute Radio Report - Ö.F.G. - 1934" flying metal badge with ribbon. "I. FALLSCHIRM FUNKBERICHT - Ö.F.G. - 1934" (24x3mm) + ND "ÖFG" gilt, enamelled Br flying tie pin (12x25mm) C:XF
30563.

7 000 HUF
18,13
20,00
Görögország ~1930. "Balkán Játékok - Athén" fém emlékérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 Greece ~1930. "Balkan Games - Athens" metal medal with makers mark "Huguenin". "JEUX BALKANIQUES - ATHENES" (50mm) C:XF
30564.

4 000 HUF
10,36
11,43
Német 3. Birodalom 1939. "Munka napja - Május 1." fém propaganda jelvény "W. Hörnlein" gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2-,3  German Third Reich 1939. "1. Mai - Tag der Arbeit (International Workers' Day)" metal propaganda badge with maker's mark "W. Hörnlein" (35,5mm) C:VF,F
30565.

3 000 HUF
7,77
8,57
Románia ~1930. "Életmentő" zománcozott fém gomblyuk jelvény (15,5m) T:2 Romania ~1930. "Salvamar (lifeguard)" enamelled metal button budge (15,5m) C:XF
30566.

3 000 HUF
7,77
8,57
Svédország ~1900. "Királyi ajándék bross a Bernadotte-ház címerével" jelzetlen arany, részlegesen zománcozott és aranyozott, hátoldalon vízszintes fém tűvel és "C.C. Sporrong & Co., Stockholm" gyártói jelzéssel eredeti dobozban (23.08g/41mm) T:1-,2 Sweden ~1900. "Royal gift brooch with the coat-of-arms of the Bernadotte house" gold without hallmark, partially enamelled and gilt, on the back with horizontal pin and makers mark "C.C. Sporrong & Co., Stockholm" in original case (23.08g/41mm) C:AU,XF
30567.

40 000 HUF
103,63
114,29
Olaszország 1912. "1912. évi nyári olimpiai játékok (Stockholm)" sorszámozott jelvény. Szign.: BERTONI MILANO (15x13mm) T:1-  Italy 1912. "Olympic Games 1912 Stockholm" numbered badge. Sign.: BERTONI MILANO (15x13mm) C:AU
30568.

20 000 HUF
51,81
57,14
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF