Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:2 kis patina
Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:XF small patina
HPII 1657.
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:2 kis ph.
Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:XF small edge error
HPII 1657.
Madarassy Walter (1909-1994) 1960. "Jáky József emlékérem III. fokotaza" Br emlékérem eredeti dísztokban. "JÁKY JÓZSEF 1893-1950 / KÖZLEKEDÉSTUDOMÁNYI EGYESÜLET - KÖZLEKEDÉSTUDOMÁNYI MUNKÁÉRT" (93mm) T:1-
Hungary 1960. "József Jáky Medal, 3rd Grade" Br medal in original case with awarding document. Sign.: Walter Madarassy (93mm) C:AU
Madarassy Walter (1909-1994) 1994. "Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára / 75 éves a Szemklinika" kétoldalas Br érem (86,5mm) T:2
Hungary 1994. "100th Anniversary of József Imre's Birth / 75th Anniversary of Eye Clinic" two-sided Br medal. Sign.: Walter Madarassy (86,5mm) C:XF
Madarassy Walter (1909-1994) 1997. "Európai Tudományos és Művészeti Akadémia - Őszi ülés 1997. november 7-8." kétoldalas Br plakett (779g/98mm) T:2
/ Hungary 1997. "European Academy of Sciences and Arts (Academia Scientiarum et Artium Europaea) - Plenum of Autumn, 7-8 November, 1997" Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (779g/98mm) C:XF
Madarassy Walter (1909-1994) DN "A Budapesti Egyetem orvosi fakultása alapításának emlékére" ezüstözött Br emlékérem. "UNIVERSITAS BVDAPESTINENSIS - SCIENTIARVM MEDICINAE / IN MEMORIAM FVNDATIONIS FACVLTATIS MEDICINAE 1769" (60mm) T:2
Hungary DN "To the Memory of the Foundation of the Medical Faculty" silver plated Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (60mm) C:XF
Magdányi Antal (1902-) 1957. "Műegyetemi Athletikai és Football Club 1897-1957" bronzozott fém emlékérem (64mm) T:2
Hungary 1957. "Athletic and Football Club of University of Technology 1897-1957" bronzed metal commemorative medallion. Sign.: Antal Magdányi (64mm) C:XF
Markup Béla (1873-1952) 1929. "A MAGYAR KIRÁLYI ERZSÉBET TUDOMÁNY-EGYETEM / POZSONYI ALAPÍTÁSÁNAK ÉS PÉCSRE KÖLTÖZÉSÉNEK EMLÉKÉRE 1914-1924" Ag plakett "VITÉZ JÁKFAI GÖMBÖS GYULA MINISZTERELNÖK ÚRNAK" gravírozással. A plakettből Ag változat csak ez az egy ismert, melyet személyesen Gömbös Gyulának készítettek (200g/81mm) T:2- ph.
Hungary 1929. "A MAGYAR KIRÁLYI ERZSÉBET TUDOMÁNY-EGYETEM / POZSONYI ALAPÍTÁSÁNAK ÉS PÉCSRE KÖLTÖZÉSÉNEK EMLÉKÉRE 1914-1924" Ag plaque with "VITÉZ JÁKFAI GÖMBÖS GYULA MINISZTERELNÖK ÚRNAK" engraving. This plaque was made especially for Gyula Gömbös, only one was made. Sign.: Béla Markup (200g/81mm) C:VF edge error
HP 3499var