1890. "Bronz Katonai Érdemérem kardokkal" aranyozott Br miniatűr + 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" ezüstözött fém miniatűr + "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br miniatűr + 1916. "Károly - Csapatkereszt" fém miniatűr + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" fém miniatűr + Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" fém miniatűr + Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem kardokkal" Br miniatűr + Németország/Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br miniatűr. 8db klf miniatűr frakkláncon T:2,2-
Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal with swords" gilt Br miniature + 1917. "Silver Medal for Bravery IInd class" silver plated metal miniature + "Bronze Medal for Bravery" Br miniature + 1916. "Karl Troop Cross" metal miniature + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" metal miniature + German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" metal miniature + Austria 1932. "Great War Commemorative Medal with swords" Br miniature + Germany/Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br miniature. 8pcs of diff. miniatures on chain C:XF,VF
1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" ritkább fehér, gyöngyház hátoldallal, mellszalaggal T:2 repedés
Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross III class" with rare white pearly back, with ribbon C:XF cracked
NMK 147.
1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross III class" for officers, without ribbon C:XF
NMK 147.
1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, mellszalaggal. Szign.: LEISEK T:2- ph., polírozott
Hungary 1914. "Medal for Bravery, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, with ribbon. Sign: LEISEK C:VF edge error, polished
NMK 129.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, ismételt adományozás" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal és ismétlőpánttal. Szign.: Tautenhayn T:2- ph., karc
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class, awarded for the second time" Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error, scratched
NMK 134.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, ismételt adományozás" Br kitüntetés mellszalaggal és ismétlőpánttal. Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze, awarded for the second time" Br medal with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
NMK 138.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém miniatűr + 1916. "Károly - Csapatkereszt" ezüstözött fém miniatűr + 1918. "Sebesültek Érme" ezüstözött fém miniatűr + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" fém miniatűr + 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br miniatűr + 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / Világháború" Br miniatűr + Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem kardokkal" Br miniatűr. 7db MINIATŰR frakkláncon T:2,2-
Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" silver plated metal miniature + 1916. "Karl Troop Cross" silver plated metal miniature + 1918. "Wound Medal" silver plated metal miniature + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" metal miniature + 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br miniature + 1914. "Franz Joseph - Wilhelm II / World War 1914" Br miniature + Austria 1932. "Great War Commemorative Medal with swords" Br miniature. 7pcs of diff. miniatures on chain C:XF,VF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Szurmay Hadseregcsoport Uzsok" jelzett Ag nyolcszögletes plakett szignóval. "SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK / EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM" (99.13g/0.990/83x53mm) T:2 polírozott
Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Szurmay Army Group Uzsok" hallmarked Ag plaque with makers mark (98.4g/0.990/83x53mm) C:XF polished
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "24. Császári és Királyi Tábori Vadász Zászlóalj" fém sapkajelvény "VAS.V." jelzéssel (43,5x34mm) T:2,2- tű letört
Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "24. K.u.K. Feld Jäger Batallion" metal cap badge with "VAS.V." mark (43,5x34mm) C:XF,VF pin missing
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" jelzett Ag sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (43x29mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" marked Ag cap badge with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" makers mark on its back (43x29mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" Br sapkajelvény hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (43x29mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" Br cap badge with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" makers mark on its back (43x29mm) C:XF