Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Limanowai és a Tarnow-Görlicei csatában elesett katonák sírjainak tiszteletére" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.: F. Mazura (61mm) T:1-
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "In Honor of the Fallen Soldiers graves in the Battle of Limanow and Tarnow-Gorlice (Für die Grabstätten der gefallenen Helden von Limanowa, Tarnow und Gorlice)" commemorative uniface bronze medallion. Sign: F. Mazura (61mm) C:AU
Wurzbach: 6935.
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "HEERESGRUPPE GO. ERZHERZOG EUGEN 1916" aranyozott fém sapkajelvény hátoldalán "ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2"(42x27mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1916. "HEERESGRUPPE GO. ERZHERZOG EUGEN 1916" gold plated metal cap badge "ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2" (42x27mm) C:XF
1916. "Ne bántsd a magyart 1914-16" fém patrióta jelvény "GESL.GESCH." és "ARKANZAS VI. VÁCI UTCA 23. BUDAPEST VÉDVE" gyártói jelzésekkel (35x34mm) T:2
Hungary 1916. "Don't grieve the Hungarian" metal patriotic badge with makers marks "GESL.GESCH." and "ARKANZAS VI. VÁCI UTCA 23. BUDAPEST VÉDVE" (35x34mm) C:XF
1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" karikán jelzett Ag kitüntetés hadiszalagon T:2,2- babérkoszorún kopott zománcozás
Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, III class with war decoration and with swords" hallmarked Ag decoration on wartime ribbon C:XV,VF worn enamelling
NMK 178.
1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem" hadifém kitüntetés, mellszalag és szignó nélkül T:2-
Hungary 1917. "Silver Military Order of Merit" war metal decoration without ribbon and sign C:VF
NMK 320.
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés javított mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2
Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration with repaired ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautscg C:XF
NMK 326.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "Ferenc József, II. Vilmos, V. Mehmed szövetsége" ezüstözött Br patrióta jelvény tű és fül nélkül. "1914-15 - GOTT MINT UNS" (32mm) T:2-
Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "Alliance of Franz Joseph, Wilhelm II, Mehmed V" silver plated Br patriotic badge without pin and ear (32mm) C:VF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "Ferenc József, II. Vilmos, V. Mehmed / A világháború emlékre 1914" fém patrióta jelvény "ZUR ERINNERUNG AND DEN WELTKRIEG 1914" (25mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "Franz Joseph, Wilhelm II, Mehmed V / To the Memory of the World War 1914" metal patriotic badge (25mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "In memoriam 1914-1918" fém katonai felvarró hátoldalán "Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel(64,5x37,5mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1918. "In memoriam 1914-1918" metal badge with original stamp on the backside (64,5x37,5mm) C:XF