Amerikai Egyesült Államok DN "New York Állam / Polgári Hatóságok Szolgálatában érem" Nemzeti Gárda Br kitüntetése mellszalagon (34mm) T:2
USA ND "State of New York / Service in Aid of Civil Authorities" National Guard Br medal with ribbon (34mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok DN "New York Nemzeti Gárda - Toboroz" Br medál mellszalagon (33mm) T:2
USA ND "New York National Guard - Recruiting" Br medal with ribbon (33mm) C: XF
Ausztria 1915. "József Ferdinánd főherceg / Lublin elfoglalása" Zn emlékérem. Szign.: R. Bachmann (50mm) T:1-
Austria 1915. "Archduke Josef Ferdinand / Capture of Lublin" Zn commemorative medallion. Sign.: R. Bachmann (50mm) C:AU
Ausztria 1916. "Viktor Graf von Scheuchenstuel vezérezredes, a 11. Hadsereg 8. Hadtestének parancsnoka 1914-1918" Br emlékérem. Szign.: R. Pfeffer (65mm) T:1-,2 patina
Austria 1916. "Colonel-General Viktor Graf von Scheuchenstuel, Commander of the 8th Army Corps, 11th Army 1914-1918" Br commemorative medallion. "GENERALOBERST VIKTOR GRAF SCHEUCHENSTUEL - 1914 KOMMANDANT 8. KORPS U. 11. AMRMEE 1918 / BELGRAD 1915 - ZUGNA TORTA 1916 COL SANTO". Sign.: R. Pfeffer (65mm) C:AU,XF patina
Ausztria ~1930. Zománcozott Br sisakos, kardos katonai gomblyukjelvény (10x24mm) T:2
Austria ~1930. Enamelled Br military button badge with helmet and swords (10x24mm) C:XF
Német Birodalom ~1914-1918. "G. d. A. v. Gallwitz" Zn emlékérem. Szign.: BWS (49mm) T:2,2-
German Empire ~1914-1918. "G. d. A. v. Gallwitz" Zn commemorative medal. Sign.: BWS (49mm) C:XF,VF
Német Birodalom 1916. "Világháború 1914-1916 / Négyes Szövetség 1915 - V. Mehmed, Ferenc József, II. Vilmos, I. Ferdinánd" jelzett Ag érem "BALL" gyártói jelzéssel (17,19g/0.990/34mm) T:2,2- ph.
/ German Empire 1916. "Weltkrieg 1914-1916 / Vierbund 1915 - Mehmed V, Franz Joseph, Wilhelm II, Ferdinand I" hallmarked Ag medallion with makers mark "BALL" (17,19g/0.990/34mm) C:XF,VF edge error
Német Birodalom 1914. "Hindenburg / Az orosz Narew hadsereg megsemmisítése a Mazuri-tavaknál" első világháborús öntött Br érem. Szign.: Karl Goetz (67mm) T:2
German Empire 1914. "Hindenburg / The Russian Narew-Army destroyed - In the Masurian Lakes", "GENERALOBERST VON HINDENBURG / DIE RUSSICHE NAREW ARMEE VERNICHTET - 28. 31. August 1914 -- IN DEN SEEN MASURENS" cast Br WWI medal. Sign.: Karl Goetz (67mm) C:XF
Kienast 143.
Német Birodalom 1914. "Falklandi csata - Heinrich, Maximilian és Otto von Spee" kétoldalas Br plakett. Szign: Karl Goetz (102mm) T:2
German Empire 1914. "Battle of the Falkland Islands 8 December 1914 - Heinrich, Maximilian and Otto von Spee" two-sided Br plaque. Sign: Karl Goetz (102mm) C:XF
Kienast 146.
Német Birodalom 1914. "Házas a háborúban / Istennel az uralkodóért és hazáért" öntött Fe érem. Szign.: Karl Goetz (58mm) T:2
German Empire 1914. "KRIEGSGETRAVT / 1914 MIT GOTT FVER KAISER VND REICH" Fe cast medallion. Sign.: Karl Goetz (58mm) C:XF
Kienast 152.
Német Birodalom 1915. "Woodrow Wilson - Szabadság, Semlegesség, Emberség / Amerikai semleges kereskedelem" öntött Fe érem. Szign.: Karl Goetz (57mm) T:2
German Empire 1915. "WOODROW WILSON LIBERTY NEVTRALITY HVMANITY / AMERIKA NEVTRALES HANDELN" Fe cast medallion. Sign.: Karl Goetz (57mm) C:XF
Kienast 149.