Military

Number of items: 59

Amerikai Egyesült Államok DN "New York Állam / Polgári Hatóságok Szolgálatában érem" Nemzeti Gárda Br kitüntetése mellszalagon (34mm) T:2 USA ND "State of New York / Service in Aid of Civil Authorities" National Guard Br medal with ribbon (34mm) C:XF
30498.

3 000 HUF
7,77
8,57
Amerikai Egyesült Államok DN "New York Nemzeti Gárda - Toboroz" Br medál mellszalagon (33mm) T:2 USA ND "New York National Guard - Recruiting" Br medal with ribbon (33mm) C: XF
30499.

3 000 HUF
7,77
8,57
Ausztria 1915. "József Ferdinánd főherceg / Lublin elfoglalása" Zn emlékérem. Szign.: R. Bachmann (50mm) T:1- Austria 1915. "Archduke Josef Ferdinand / Capture of Lublin" Zn commemorative medallion. Sign.: R. Bachmann (50mm) C:AU
30500.

6 000 HUF
15,54
17,14
Ausztria 1916. "Viktor Graf von Scheuchenstuel vezérezredes, a 11. Hadsereg 8. Hadtestének parancsnoka 1914-1918" Br emlékérem. Szign.: R. Pfeffer (65mm) T:1-,2 patina Austria 1916. "Colonel-General Viktor Graf von Scheuchenstuel, Commander of the 8th Army Corps, 11th Army 1914-1918" Br commemorative medallion. "GENERALOBERST VIKTOR GRAF SCHEUCHENSTUEL - 1914 KOMMANDANT 8. KORPS U. 11. AMRMEE 1918 / BELGRAD 1915 - ZUGNA TORTA 1916 COL SANTO". Sign.: R. Pfeffer (65mm) C:AU,XF patina
30501.

12 000 HUF
31,09
34,29
Ausztria ~1930. Zománcozott Br sisakos, kardos katonai gomblyukjelvény (10x24mm) T:2 Austria ~1930. Enamelled Br military button badge with helmet and swords (10x24mm) C:XF
30502.

5 000 HUF
12,95
14,29
Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalaggal T:2  German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration withouth ribbon C:XF
30503.

8 000 HUF
20,73
22,86
Német Birodalom ~1914-1918. "G. d. A. v. Gallwitz" Zn emlékérem. Szign.: BWS (49mm) T:2,2- German Empire ~1914-1918. "G. d. A. v. Gallwitz" Zn commemorative medal. Sign.: BWS (49mm) C:XF,VF
30504.

4 000 HUF
10,36
11,43
Német Birodalom 1916. "Világháború 1914-1916 / Négyes Szövetség 1915 - V. Mehmed, Ferenc József, II. Vilmos, I. Ferdinánd" jelzett Ag érem "BALL" gyártói jelzéssel (17,19g/0.990/34mm) T:2,2- ph. / German Empire 1916. "Weltkrieg 1914-1916 / Vierbund 1915 - Mehmed V, Franz Joseph, Wilhelm II, Ferdinand I" hallmarked Ag medallion with makers mark "BALL" (17,19g/0.990/34mm) C:XF,VF edge error
30505.

20 000 HUF
51,81
57,14
Német Birodalom 1914. "Hindenburg / Az orosz Narew hadsereg megsemmisítése a Mazuri-tavaknál" első világháborús öntött Br érem. Szign.: Karl Goetz (67mm) T:2  German Empire 1914. "Hindenburg / The Russian Narew-Army destroyed - In the Masurian Lakes", "GENERALOBERST VON HINDENBURG / DIE RUSSICHE NAREW ARMEE VERNICHTET - 28. 31. August 1914 -- IN DEN SEEN MASURENS" cast Br WWI medal. Sign.: Karl Goetz (67mm) C:XF  Kienast 143.
30506.

10 000 HUF
25,91
28,57
Német Birodalom 1914. "Falklandi csata - Heinrich, Maximilian és Otto von Spee" kétoldalas Br plakett. Szign: Karl Goetz (102mm) T:2 German Empire 1914. "Battle of the Falkland Islands 8 December 1914 - Heinrich, Maximilian and Otto von Spee" two-sided Br plaque. Sign: Karl Goetz (102mm) C:XF Kienast 146.
30507.

15 000 HUF
38,86
42,86
Német Birodalom 1914. "Házas a háborúban / Istennel az uralkodóért és hazáért" öntött Fe érem. Szign.: Karl Goetz (58mm) T:2 German Empire 1914. "KRIEGSGETRAVT / 1914 MIT GOTT FVER KAISER VND REICH" Fe cast medallion. Sign.: Karl Goetz (58mm) C:XF Kienast 152.
30508.

7 000 HUF
18,13
20,00
Német Birodalom 1915. "Woodrow Wilson - Szabadság, Semlegesség, Emberség / Amerikai semleges kereskedelem" öntött Fe érem. Szign.: Karl Goetz (57mm) T:2 German Empire 1915. "WOODROW WILSON LIBERTY NEVTRALITY HVMANITY / AMERIKA NEVTRALES HANDELN" Fe cast medallion. Sign.: Karl Goetz (57mm) C:XF Kienast 149.
30509.

7 000 HUF
18,13
20,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF